"; m("s_uvod"); m("s_numero"); m("s_vyklad"); m("s_chir"); m("s_prvni"); m("s_geo"); m("s_tarot"); m("s_koule"); m("s_dodat"); m("s_doslov"); m("s_objed"); hr("2"); m("seznam"); m("my"); t("mail"); m("zpet"); hr("2"); t("autor2"); ?>


Dodatky:

obsahují obecné informace o univerzálních silách, které můžete použít v každém oboru věštění. Nazývám-li tyto síly univerzálními, pak tím mám na mysli jak jejich zcela obecnou platnost, tak i možnosti použití.


      Zodiakální znamení:

      Beran: Muž - nestálý, společenský, veselý, lehkomyslný a netrpělivý. Problémy nejčastěji v práci. Žena - hůře hledá partnera, neví co chce, netrpělivá, společenská.

      Býk: Muž - citlivý, klade důraz na rodinu, mnohdy nadmíru přemýšlí. Žena - hrozí nebezpečí, že se v životě bude o někoho starat, pečlivá, až příliš dobrá matka. Nepružně uvažuje.

      Blíženci: Muž - intelektuálštější, šikovný, hovorný, dobrý společník, snivý. Ne vždy je na něj spoleh. Žena - dobrá hospodyně i hospodářka, hůře hledá vztah k dětem, snivá.

      Rak: Muž - paličatý, později se žení, hodný, urážlivý, s dobrými nápady, s hlubším vnitřním životem. Častěji introvert. Žena - podnikavá, ale ráda se brzy vdá, dlouho si pamatuje dobré i zlé. Zpravidla úspěšnější v práci než v rodině.

      Lev: Muž - ve všem musí mít pravdu, ale pokud je po jeho, je velmi hodný, rád spí. Žena - obětuje se rodině, dělá si starosti o druhé, energická, přičinlivá.

      Panna: Muž - racionální, přehrabuje se v problémech a často je intelektualizuje, potřebuje řád. Žena - potíže v partnerském vztahu, cítí se nepochopená. Má dobrý vkus, šikovná.

      Váhy: Muž - zbrklý, se sklonem k závislosti, nevypočitatelný, dobrý společník. Žena - nerozhodná, nejistá, často bezdůvodně, nerada je bez partnera.

      Štír: Muž - energický, sebevědomý, dobyvatel, ale dobyté neudrží. Hromadí majetek. Žena - potíže v partnerství, zmatek ve vztazích, společenská, vstřícná.

      Střelec: Muž - hovorný, stálý hledač životního cíle, nevydrží na místě, střídá zájmy. Žena - společenská, nepoddajná, hůře hledá partnera, hovorná, vnitřně nejistá. Někdy podivínská.

      Kozoroh: Muž - problematické mládí, opovrhování hodnotami, pevná vůle. Žena - mnoho síly i překážek, úspěchy v práci, proměnlivá životní úroveň.

      Vodnář: Muž - typ cestovatele nebo politika, podnikatele a hazardéra. Rád se baví. Žena - ráda se předvádí, originální, zajímavá, neumí si sama se sebou poradit.

      Ryby: Muž - přecitlivělý, nejistý, hledá pomoc u druhých, intuitivní. Žena - nepřístupná, nemá štěstí v manželství. V pozdnějším období života může dosáhnout materiálních úspěchů.

      Výklad zodiakálních znamení je orientační, vychází z praktických pozorování. Podstatou je rozdělení znamení dle elementů: Oheň - Beran, Lev, Střelec. Voda - Rak, Štír, Ryby. Vzduch - Váhy, Vodnář, Blíženci. Země - Kozoroh, Býk, Panna.


strana:
1I2I3I4I5