Sedmero věšteckých umění - www.magick.cz
Škola Věšteckých umění a esoteriky v Brně

MAGICK rozchodník

Okultní obchod

Novinky - prosím čtěte!

Sedmero věšteckých umění

   Obsah:
      Úvod
      Numerologie
      Výklad z karet
      Chiromantie
      První pohled
      Geomantie
      Tarot
      Křišťálová koule
      Dodatky
      Doslov
Objednat knihu

Seznam stránek
Kdo jsme?
Napište nám
Zpět...

webmaster&skripts:
Ro.
Numerologie

Poznání osobnosti rychle a přesně

Pokud bych chtěla doporučit nějakou věšteckou metodu pro děti, byla by to právě numerologie. Je jednoduchá a příjemná. Znalosti nabyté praktickým používáním numerologie můžete uplatnit v metodě Prvního pohledu a všude tam, kde je potřeba znát typologii.


      Numerologie je jednou z nejjednodušších věšteckých disciplín. Svou polohou patří spíše mezi dovednosti zábavné a k vážné práci se tolik nehodí. To jí však neupírá na důležitosti. Chcete-li se totiž o někom dozvědět během pár okamžiků základní informace, které vám mají pomoci v jednání s danou osobou, pak není lepší cesty. Numerologie vám také udělá dobrou službu, když budete chtít pobavit společnost a pokud budete jen trošku obratní, můžete spojit zábavu s možností někomu pomoci.

      Je snadné se ji naučit. Ve výkladu data narození existují určitá pravidla, kterých stačí se držet, a už máte výsledky. Ten kdo má méně intuice, bude užívat výklady přesně podle daného návodu, ten kde je intuicí více obdařen, může i experimentovat a hledat souvislosti nové, které mu vytanou na mysli. Tím je dána možnost pro rozvoj schopností jasnovideckých, jelikož práce mnoha jasnovidců se zakládá na náhodných asociacích.

      Systémů pro výklad data narození, což je hlavní částí numerologie, je mnoho - a přesto všechny fungují. Můžete si za svůj vybrat jakýkoliv numerologický návod, a vždy si vyberete správný - anebo můžete kombinovat poznatky všech numerologických návodů, které se vám dostaly do rukou. Budete-li svoji práci dělat pořádně, nemůžete pochybit. Různými postupy získáte jen jinou kategorii informací.

      Zmínila jsem již, že podstatou numerologie je rozepsání data narození. Kromě této části existují i směry, které učí převádění jmen na čísla dle různých klíčů. Pokládám tyto snahy za zcestné. Logicky mohu své tvrzení podpořit tím, že v každém jazyce je trošku jiné pořadí písmen abecedy, proto může být jedno jméno spočítáno mnohdy několika zcela různými způsoby. Historicky je pak zřejmé, že podobné snahy se opírají o staré, tzv. posvátné jazyky, především hebrejštinu a řečtinu, v nichž každé písmeno bylo zároveň i číslem. Tehdejší jména, která měla i samostatný význam jako pojmenování předmětů, rostlin, situací atd., se proto skutečně dala spočíst a určitými metodami, které jsou popsány zejména v kabale, pak bylo možno nalézt vnitřní význam jména.strana:
1I2I3